14 april 2026
Knieoperatie voor paard Shadow
Appaloosa minipaard Shadow heeft al een tijd last van haar kniegewrichten. Daar wordt ze nu aan geopereerd. De operatie kon niet eerder ingepland worden, omdat Shadow eerst moest bevallen van veulen Storm. Inmiddels is Storm ruim een maand oud en kan de operatie plaatsvinden.
Gruis tussen de kniegewrichten
Shadow heeft last van gruis tussen haar kniegewrichten. Daarom gaat ze 14 april naar een specialistische paardenkliniek. Hier krijgt ze eerst een echo en een scan zodat de knieproblemen nauwkeurig in kaart gebracht kunnen worden. Een dag later vindt de operatie plaats. Tijdens de operatie worden de kniegewrichten helemaal schoongemaakt.
Storm gaat mee
De verwachting is dat Shadow volledig gaat herstellen van de ingreep. Na de operatie blijft ze nog twee weken bij de specialistische paardenkliniek om bij te komen. Veulen Storm gaat mee met Shadow en zal gedurende het hele proces bij zijn moeder zijn. Als Shadow en Storm terug zijn bij Weizigt gaan we bekijken of ze nog wat langer rust nodig hebben, of dat ze meteen weer naar buiten in de wei kunnen.
Heb je vragen over Shadow? Stel ze dan aan onze dierenverzorgers wanneer je bij Weizigt bent. Ze geven je graag meer uitleg!

