Nascholing voor docenten over Meerlaagsveiligheid
Ben je docent in het voortgezet onderwijs en werk je in de regio Drechtsteden? Dan ben je van harte welkom bij de inspirerende nascholing op een unieke locatie met waterrijk uitzicht! Tijdens deze nascholing over Meerlaagsveiligheid (MLV) duiken we dieper het onderwerp in, met ruimte voor zowel de theoretische achtergrond als concrete praktijkvoorbeelden.
Wat gaan we doen?
Ondanks alle waterwerken die we in Nederland hebben gebouwd, bestaat de kans op overstroming nog steeds. Daarom werd in 2009 het concept Meerlaagsveiligheid geïntroduceerd. In het begin ging dit concept uit van drie veiligheidslagen:
- Preventie
- Gevolgbeperking door ruimtelijke inrichting
- Crisisbeheersing
Wat betekenen die lagen en hoe wordt er in de dagelijkse praktijk met dit model gewerkt? Tijdens deze middag bieden we een programma met sprekers die werkzaam zijn bij het waterschap en gemeenten. Zij laten je via voorbeelden kennismaken met de regionale invulling van dit concept.
Praktische informatie
- Locatie: Watertoren Zwijndrecht
- Inloop is vanaf 13.30 uur, het programma start om 14.00 uur en duurt tot 17.00 uur
- Deelname is gratis
- Klik hier om aan te melden
- Er is plek voor ongeveer 30 deelnemers. Docenten van scholen in de Drechtsteden krijgen voorrang
- Uiterlijk een week van tevoren ontvang je meer informatie.
Deze bijeenkomst wordt aangeboden door het regionale samenwerkingsverband Watereducatie Drechtsteden (WED) bestaande uit: waterschap Hollandse Delta, waterschap Rivierenland, drinkwaterbedrijven Evides en Oasen, en gemeenten Dordrecht, Zwijndrecht, Hendrik-Ido-Ambacht, Papendrecht en Alblasserdam.

